Instruktorzy

Kamil Krzemiński

7 Dan AYF (Shihan-Dai)

tel: 510-138-774
email: kamil.yoshinkan@gmail.com

Główny instruktor Bujinkan Dojo Zabrze

Uprawnienia egzaminacyjne:
Yoshinkan Aikido Hombu Dojo Tokyo
Posiadane stopnie w BUDO:
-7 Dan (Yoshinkan Aikido)
-1 Dan (Shudokan Aikido)
-7 kyu – Kyokushin Karate
-1 tye (1 kyu) Chan -Shaolin -Si, Dju-Su (kung-fu Pszczyna)
-3 kyu Ju -Jutsu
-Jiho Shinkendo Kenshuin

40 lat doświadczenia w sztukach walki. Współpraca z firmami ochrony oraz w zabezpieczeniach imprez masowych, czynna praca w formacjach ochrony. Od 1992 roku uprawnienia instruktora sportu wydane przez Ministerstwo sportu i rekreacji oraz uprawnienia Yoshinkan Hombu Tokyo.

Prezes Stowarzyszenia IRIMI.

Życiorys BUDO
Sztukami Walki zajmuję się od 10 roku życia. Już jako 5-cio letnie dziecko, zacząłem trenować z Ojcem podstawy boksu (Ojciec były Bokser i Judoka). W wieku 10 lat zaczął się mój początek treningów Kyokushin Karate w Zabrzańskim Klubie Karate. Po latach treningu Karate kontuzje zmuszały mnie do półrocznej przerwy, od 16 roku życia, trenowałem w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki (Chan Shaolin- Si Dju-Su) przez kolejne 7 lat (Linia Sifu Cz. Kłyk 7 Dan), równocześnie w 1993 roku zacząłem trenować Aikido na hali MOSiR Zabrze (Aikikai/ instr. Piotr Głąb) gdzie praktykuję je po dzień dzisiejszy .
W 1994 roku po stażu z śp. E.W.J. Strattonem (3 dan Yoshinkan Aikido, 9 Dan Shudokan Aikido) praktykuję do dnia dzisiejszego drogę Aiki oraz jestem aktywnym członkiem i instruktorem Stowarzyszenia ISAP.
W 1998 roku podczas letniej szkoły organizowanej przez International Institute of Shudokan Aikido w Wielkiej Brytanii (Summer School w Waddington, RAF.) zdałem egzamin na pierwszy stopień mistrzowski 1 Dan (Shudokan Aikido ) oraz Licencja Instruktora II stopnia przed egzaminatorem Soke Eddwinem Strattonem (3 Dan Yoshinkan Aikido, 9 Dan Shudokan Aikido).
Po tym jak członkowie oraz zarząd Stowarzyszenia ISAP postanowiło wrócić do korzeni Yoshinkan Aikido, ćwiczyłem pod kierunkiem Hiromichi Nagano Sensei (6 dan AYF) i wykwalifikowanych instruktorów AYF z Honbu Dojo w Tokio (Japonia).
W 2002 roku ukończyłem kurs instruktora sportu. W roku 2003 zdałem egzamin na pierwszy stopień mistrzowski 1 Dan (Yoshinkan Aikido) przed Hiromichi Nagano Sensei (6 Dan AYF).W  roku 2005 zdałem egzamin na 2 Dan przed Hanshi Kiyoyuki Terrada Sensei (10 Dan AYF) we Lwowie oraz zostałem uczniem Matsuo Masazumi Sensei (8 Dan AYF).
W roku 2005 na prośbę Terady Hanshi wziąłem czynny udział w pracach nad stworzeniem federacji Yoshinkan Seiseikai Aikido Polska oraz zdałem egzamin na 3 Dan przed Matsuo Sensei (8 Dan AYF) i zostałem jednym z czterech współzałożycieli naszej federacji co pozwala mi decydować o dalszym jej rozwoju jak i losie. (Po śmierci Terrady Hansi) W roku 2010 zdałem egzamin na 4 Dan a wiosną roku 2013 na 5 Dan przed Matsuo Shihan. W październiku 2017 zostałem promowany na 6 dan przez Matsuo Shihan oraz Radę Najwyższych Shihan Yoshinkan Aikido  Hombu Dojo. W dniu 23.05.2023 zostałem promowany na stopień 7 dan wraz z uprawnieniami instruktorskimi.
Dalej rozwijamy nasza federację co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość …


Adam Obierak

5 Dan AYF

Posiadane stopnie:
5 dan AYF
Shiho – Shinkendo

Instruktor Bujinkan Dojo Zabrze
sekcja dorosłych

Członek Zarządu Stowarzyszenia IRIMI

Życiorys BUDO

Rozpocząłem ćwiczenia w 2001 roku na Hali MOSIR Zabrze Shudokan Aikido. Od 2003 roku trenuję Yoshinkan Aikido.
Wszystkie stopnie mistrzowskie zdawałem przed Sensei Masazumi Matsuo.
Shinkendo trenuję od 2004 r., gdy do Polski został zaproszony Sensei Brent Hire.


Marek Korbel

4 dan AYF
Tel. 601-332-477

Instruktor w Shigakukan Dojo Zabrze, Matejki 6 (hala MOSiR)

Vice-Prezes Stowarzyszenia IRIMI


Alicja Mazur

4 dan AYF
tel: 691-31-61-71
email: alicja.mazur@irimi.pl

Instruktor Bujinkan Dojo Zabrze
sekcji dziecięcych i młodzieżowych.

Członek Zarządu Stowarzyszenia IRIMI


Zbyszek Olszewski

2 dan AYF
tel: 731-050-276
email: aikidozbyszek@gmail.com

Instruktor Bujinkan Dojo Zabrze
sekcji dziecięcych i młodzieżowych.