Imprezy na zakończenie sezonu 2018/2019

W ostatnich tygodniach wiele się działo, szczególnie dla „niedorosłej” części naszych trenujących. Za nami pokazy w Zabrzu na kąpielisku leśnym w Maciejowie oraz w Biskupicach. A także udział w Paradzie Smoków w Krakowie.

Pokaz w Maciejowie

Pokaz w Zabrzu na Kąpielisku w Maciejowie odbył się 25 maja 2019 w godz. 13:00 – 14:00. Mieliśmy szansę zaprezentowania się na Pikniku Zabrzańskich Rodzin Zastępczych, organizowanego w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny.
Impreza BARDZO UDANA. Pogoda dopisała, a organizator zapewnił poczęstunek dla wszystkich uczestników oraz dostęp do atrakcji dla dzieci (malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, konkursy i zabawy).
Bardzo dziękujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy wzięli w niej udział, ze wszystkich sekcji trenujących w Zabrzu. Dużo zabawy, wspaniała atmosfera i wspaniałe umiejętności … JESTEŚCIE WIELCY.

Pokaz w Biskupicach

01 Czerwca 2019 na Festynie z okazji Dnia Dziecka w Ogrodzie plebanii parafii św. Jana Chrzciciela w Zabrzu – Biskupicach odbył się kolejny pokaz z udziałem głównie dzieci trenujących w Biskupicach i na Zandce oraz młodzieży i dorosłych.
Niespodziewanie w ostatniej chwili nie doszedł do skutku transport mat … pokaz więc był wykonany na trawie !!!.

Parada Smoków w Krakowie

Z naszym IRIMI-Smokiem wzięliśmy udział już po raz kolejny w Parada Smoków ulicami Starego Miasta w Krakowie. Po imprezie zasłużone lody oraz wycieczka statkiem po Wiśle.